21 marca br. w naszej szkole uczniowie klas 5Tip, 5Tep, 5The, 5Tsp, 5Tea i 5Tmp wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Medycznego Studium Zawodowego im. Janusza Korczaka w Łukowie p. Anną Mikołajewską i p. Anną Wiąckiewicz.

Podczas spotkania młodzież zapoznała się z ciekawą ofertą uczelni oraz możliwościami, jakie daje jej ukończenie. Studium kształci w systemie dziennym, zaocznym i stacjonarnym w zawodach takich jak: technik dentystyczny, higienistka stomatologiczna, asystentka stomatologiczna, technik farmaceutyczny, technik usług kosmetycznych, podolog, technik masażysta, opiekunka dziecięca, opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy oraz technik sterylizacji medycznej. Na koniec spotkania pani Anna Mikołajewska, która jest kierownikiem szkolenia praktycznego, przedstawiła młodzieży atuty uczelni i zachęciła do dalszego rozwoju i kształcenia się słowami Hipokratesa ”Ze wszystkich nauk medycyna jest najszlachetniejsza”.

Szczegółowo z ofertą uczelni można zapoznać się na stronie internetowej https://www.mszlukow.pl/

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Wioletta Ponikowska]