13 marca uczniowie klas 3Th, 3Te oraz 2Te odwiedzili Akademię Bialską im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Podczas Dnia Otwartego zapoznali się z szeroką ofertą kształcenia na studiach I i II stopnia.

Młodzież wzięła udział w pokazach nowych technologii, strzelnicy multimedialnej, warsztatach z pielęgniarstwa, w grach zespołowych, konkursach i quizach z nagrodami oraz zajęciach na ściance wspinaczkowej. Uczniowie mogli dokonać analizy składu ciała, pomiaru ciśnienia i poziomu glukozy oraz wejść w rolę ratownika medycznego w Centrum Symulacji Medycznej. Na zakończenie zostaliśmy oprowadzeni po kampusie uczelni. Mieliśmy także okazję spotkać absolwentów naszej szkoły, Darię Misiak i Macieja Cąkałę, którzy są studentami wydziału mechanicznego i byli zaangażowani w organizację Dnia Otwartego.

Opiekę nad klasami sprawowały: p. Danuta Dziedzic-Gryczka, p. Liliana Kołodyńska, p. Katarzyna Łapińska.

Zapraszamy do galerii zdjęć i filmów...

[Katarzyna Łapińska]