13.12.2023 r. uczniowie klas 1Tps i 3Ts wraz z wychowawcami p. Piotrem Staniakiem i p. Tadeuszem Niedziółką, opiekunami p. Moniką Żebrowską i p. Kamilem Majakiem oraz chętnymi rodzicami z klasy 1Tps p. Wioletą Grzesiewicz oraz p. Agnieszką Zborowską udali się - na zaproszenie Towarzystwa Strzelecko - Kolekcjonerskiego „Dywizjon” i p. Roberta Gomółki - na wycieczkę na Strzelnicę Jonnik. Uczniowie odbyli szkolenie BHP z zasad posługiwania się bronią, a następnie sprawdzili swoje umiejętności strzeleckie pod okiem instruktorów. Młodzież z zaangażowaniem i wielką uwagą uczyła się posługiwać bronią palną, oddając serię strzałów. Po zakończonej nauce strzelania czekała na wszystkich miła niespodzianka w postaci ogniska i pieczenia kiełbasek. Po całodniowej atrakcji uczniowie wrócili do szkoły pełni entuzjazmu i zapału do dalszego działania.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za niezapomniane wrażenia i mile spędzony czas.

Organizatorzy: Piotr Staniak i Tadeusz Niedziółka.

[Piotr Staniak]