Drogi Uczniu,

zachęcamy Cię do wzięcia udziału w XIII Szkolnym Projekcie Regionalnym "Ziemia Łukowska – moje miejsce do życia, rozwijania pasji i działania".

Proponujemy realizację projektu poprzez wzięcie udziału w następujących formach aktywności:
1. XIV Szkolny Konkurs Wiedzy o Ziemi Łukowskiej – test wiedzy (zaplanowany w dniu 23 listopada 2023 roku). Zasady konkursu zostaną przesłane poprzez dziennik elektroniczny.
2. Konkurs Plastyczny "Pocztówka z Ziemi Łukowskiej". Zadaniem uczestnika konkursu jest przygotowanie wersji papierowej pocztówki w formacie A4, A5 z krajobrazem Ziemi Łukowskiej, miejscami pamięci, pomnikami, zabytkami, budowlami architektonicznymi. Technika wykonania dowolna. Zachęcamy do wykonania pocztówki z wykorzystaniem techniki grafiki komputerowej. Prace oddajemy  nauczycielom do sali 218 i 220 do dnia 25 listopada  br.
Podpisane prace  mają być opatrzone na odwrotnej stronie danymi ucznia (imię i nazwisko, klasa oraz nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego praca jest wykonana).
Proszę pamiętać o estetyce wykonanej pracy.
Organizatorzy: p. Beata Kuczyńska, p. Danuta Markowska- Mościcka, p. Renata Kożuch – Sierociuk.

[Beata Kuczyńska]