25 września br. w naszej szkole odbyło się kameralne spotkanie poetyckie, podczas którego uczennice technikum ekonomicznego i handlowego: Klaudia Fijołek, Julia Koper, Karolina Krasuska, Angelika Orzyłowska i Aleksandra Szczygielska zaprezentowały wiersze o tematyce jesiennej. Nie zabrakło również poezji śpiewanej.
W ten sposób zostali upamiętnieni polscy poeci: Anna Kamieńska i Julia Hartwig (pochodzące z Lubelszczyzny), Leopold Staff, Jan Brzechwa, Julian Tuwim i Edward Stachura.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom tej swoistej uczty duchowej i mamy nadzieję na kontynuację spotkań poetyckich w przyszłości – są one okazją do kontaktu z żywym słowem, kształtowania wrażliwości na piękno mowy ojczystej, rozwijania własnych zainteresowań oraz treningu umiejętności wystąpień publicznych.
Organizator: Renata Kożuch – Sierociuk
Autor zdjęć: Bartosz Piotrowski