Jesień to niezwykle barwna pora roku, która skłania nas do spacerów w poszukiwaniu artyzmu przyrody. Wzbudza w nas filozoficzną refleksję na temat przemijania  ludzkiego życia. Jesień inspiruje do  zatrzymania się, by uchwycić w obiektywie naszego aparatu jej niezwykłe palety kolorów. Nasi uczniowie biorący udział w konkursie uchwycili różne barwy jesieni - zieleń, czerwień, żółć i brąz. W konkursie wzięła udział młodzież z  klas 1-4 technikum i szkoły branżowej I stopnia.
Komisja Konkursowa złożona z organizatorów wyłoniła zwycięzców i osoby wyróżnione:

I miejsce:
Martyna Ziarek 5Tha "Jesienna kompozycja"
II miejsce:
Justyna Pogonowska 5Tep "Las jesienią"
III miejsce:
Kacper Wawerek 4Tel "Las w Annopolu".

Wyróżnienia:
Piotr Majak 2Tia "Kasztany", Mateusz Dębowski 4Ts "Muchomor i żuczek", Patryk Zalewski 4Tmc "Krajobraz leśny w Klimkach", Mateusz Wysokiński 3Tel "Słonecznik królujący na polach Gołaszyna".

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznie  gratulujemy!

Organizatorzy konkursu: p. Beata Kuczyńska, p. Liliana Kołodyńska, p. Mariusz Toporowicz

[Beata Kuczyńska]