Uwaga!
Ogólnopolski konkurs graficzny "Zasłużeni dla Niepodległej"

    Konkurs ,,Zasłużeni dla Niepodległej” kierowany jest do wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych na terenie kraju. Polega na zrobieniu pracy graficznej (w formie obrazu 2D lub 3D) animacji postaci bądź wydarzenia związanego z historią najnowszą Polski (lata 1918-1989). Praca graficzna powinna być wykonana w rozdzielczości minimum 600 dpi. w formacie png, tiff, gif, mp4, blend.

Organizatorem konkursu jest Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Białymstoku. Patronat honorowy nad konkursem objął: Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, Minister Edukacji i Nauki, Wojewoda Podlaski, Marszałek Województwa Podlaskiego.

Uczniowie zainteresowani konkursem zgłaszają się do nauczyciela historii p. Beaty Kuczyńskiej. Pracę należy wykonać do 25 kwietnia i przekazać do nauczyciela wraz z dokumentacją konkursową.

Więcej informacji o regulaminie konkursu znajdziesz na stronie: https://edukacja.ipn.gov.pl/edu/oben/bialystok/konkursy-i-projekty/zasluzeni-dla-niepodleglej

[Beata Kuczyńska]