Drogi Uczniu!

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości weź udział w konkursie ,,Niepodległa w obiektywie”. Konkurs polega na zrobieniu zdjęcia z flagą biało-czerwoną znajdującą się na budynku Twojego domu, balkonu, budynku państwowego, miejsca związanego z uroczystościami państwowymi, a także na pomnikach i nagrobkach. Celem akcji jest uczczenie narodowego święta, propagowanie działań związanych z obchodami 11 listopada, kształtowanie tożsamości i pamięci narodowej oraz wzbudzanie szacunku do flagi państwowej.

Uczestnik przesyła 1 zdjęcie wykonane samodzielnie w formie elektronicznej do 12 listopada (nazwa miejsca wykonania zdjęcia, imię i nazwisko ucznia, klasa) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy: p. Beata Kuczyńska i p. Szymon Żołopa.

[Beata Kuczyńska]