Przypominamy, że nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoły pełne talentów”. Zbieramy kupony tzw. „TALENCIAKI", które można uzyskać w kasach sklepów LIDL w zamian za zakupy na kwotę minimum 50zł. Pamiętajcie, że na paragonie musi znaleźć się przynajmniej jeden owoc lub warzywo. Kupony należy przynieść do szkoły i wrzucić do jednego z zółtych pudełek umieszczonych na terenie szkoły. Dokładnie na półmetku tej akcji mamy zarejestrowane 131 talenciaków. Każdy zarejestrowany talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii. Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych naszej szkoły pomoże w zbieraniu kuponów, tym większe szanse w loterii i więcej nagród dla szkoły. I Ty możesz wspierać Aleje-swoją szkołę!

RAZEM OBUDZIMY TALENTY W SZKOŁACH!

[Liliana Kołodyńska, Małgorzata Drozd]