,,Ziemia Łukowska- moje małe miejsce na ziemi ”

Drogi Uczniu,
Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w XII Szkolnym Projekcie Regionalnym ,,Ziemia Łukowska – moje małe miejsce na ziemi ”.

Proponujemy realizację projektu poprzez wzięcie udziału w następujących formach aktywności:

  1. XIII Szkolny Konkurs Wiedzy o Ziemi Łukowskiej – test wiedzy (zaplanowany na koniec października 2022 roku, o dokładnym terminie poinformujemy). Zasady konkursu zostaną do Was przesłane poprzez dziennik elektroniczny;
  2. Konkurs Fotograficzny ,,Ciekawe miejsca Ziemi Łukowskiej’’. Zadaniem uczestnika konkursu jest sfotografowanie miejsc pamięci, pomników, zabytków, budowli architektonicznych, a także krajobrazu Ziemi Łukowskiej. Każdy uczestnik konkursu wykonuje samodzielnie od 1 do 2 zdjęć dobrej jakości. Zdjęcia muszą być podpisane ( miejsce wykonania, nazwa budynku). Termin nadsyłania zdjęć do 6 listopada 2022 r.

Podpisane prace (imię i nazwisko ucznia, klasa oraz nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego praca jest wykonana) należy przesłać do organizatorów projektu na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy: p. Beata Kuczyńska, p. Danuta Markowska-Mościcka, p. Renata Kożuch–Sierociuk.

[Beata Kuczyńska]