Od 13 lat w Kościele w Polsce Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II promuje inicjatywę przeżywania III Niedzieli Wielkanocnej (w 2021 r. – 18 kwietnia) i następującego po niej tygodnia jako Niedzieli Biblijnej i Tygodnia Biblijnego. To także Dzień Narodowego Czytania Pisma Świętego. Tegorocznym motywem przewodnim były słowa: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35).

Z tej okazji nasza szkoła włączyła się w akcję pt” Pismo Święte w moim domu i rodzinie” . Uczniowie w ramach akcji mieli za zadanie wykonać zdjęcie pt” Pismo Święte w moim domu i rodzinie” lub przygotować kartkę z inspirującym cytatem z Pisma Świętego .

Wszystkim uczniom naszej szkoły serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i karmienie się słowem Bożym.

Organizatorzy: p. Wioletta Ponikowska, p. Bożena Pietrzak, p. Iwona Sobczak.

Zapraszamy do galerii zdjęć..

 [Wioletta Ponikowska]