Zaplanuj spotkanie z jesienią, wykaż się kreatywnością  i pokaż  jej koloryt!

Konkurs kierowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły. Polega na zrobieniu zdjęcia związanego z porą roku – jesienią i przesłanie na adres pocztowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
do 10 października 2023 roku. Fotografie mogą przedstawiać krajobrazy (np. zalew, las, pola,  ogród), a także liście, krzewy, owoce, grzyby itd.

Każdy uczestnik konkursu wysyła  na podany adres pocztowy tylko jedno zdjęcie (jako załącznik do wiadomości email) dobrej jakości, wykonane wyłącznie przez siebie. Praca ma być opatrzona tytułem konkursu, nazwą miejsca wykonania zdjęcia w przypadku krajobrazów, imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz klasą. Nie podpisane prace konkursowe nie biorą udziału w konkursie.

Celem konkursu jest ukazanie walorów przyrodniczo - krajobrazowych jesieni i zachęcenie uczniów do odwiedzania znanych lub mniej znanych miejsc w naszym powiecie.

Organizatorzy konkursu: p. Beata Kuczyńska, p. Liliana Kołodyńska, p. Mariusz Toporowicz.

[Beata Kuczyńska]