ZAPRASZAMY
uczniów szkół podstawowych, techników i szkół branżowych do udziału w ogólnopolskim konkursie
„Kręci Mnie Ten Zawód”

Organizator konkursu:
Branżowe Centrum Umiejętności w Łukowie ślusarstwo, mechanika, obróbka skrawaniem
Zespół Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza w Łukowie, Al. T. Kościuszki 10, 21-400 Łuków

Patronat honorowy:
Starosta Łukowski Dariusz Szustek
Wydział Mechaniczny Politechniki Lubelskiej

Celem konkursu jest:

• promowanie zawodów i kształcenia w dziedzinie ślusarstwo, mechanika, obróbka skrawaniem
  • ukazanie możliwości rozwoju zawodowego w branży mechanicznej w zakresie budowy maszyn, obróbki metali a także mechaniki precyzyjnej
  • zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych i nowych technologii w dziedzinie ślusarstwo, mechanika, obróbka skrawaniem
  • wskazanie możliwości zawodowych na rynku pracy

Przedmiotem konkursu jest wykonanie spotu reklamującego jeden z zwodów: ślusarz, mechanik monter maszyn i urządzeń, operator obrabiarek CNC (max. 45 sekund), którego tematem przewodnim jest hasło – Kręci mnie ten zawód! Natomiast treść spotu realizuje cele konkursu.

Uczestnicy:
Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy 6-8), techników i szkół branżowych.
Aby wziąć udział w konkursie należy do dnia 03.06.2024r. przesłać:

• wypełniony formularz zgłoszeniowy
  • oświadczenie (skan) pełnoletniego Autora lub Rodzica/Opiekuna prawnego w przypadku uczestnika niepełnoletniego - na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie e-mail prosimy wpisać tytuł konkursu - „Kręci Mnie Ten Zawód”
  • link do spotu zgłoszonego do konkursu - zamieszczonego przez Autora w serwisie internetowym YOUTUBE - na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zwycięzców konkursu czekają nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia udziału i prace konkursowe należy przesyłać w terminie: od 20.05.2024r. do 03.06.2024r. Ocenie podlegać będą: zgodność spotu z tematyką i celami konkursu, wartość merytoryczna spotu, kreatywność w ujęciu tematu. Spot powinien być jasny i zrozumiały, a przekaz spójny.

Pobierz załącznik:

[Renata Łozowska-Kopeć]