W piątek, 28 kwietnia br., odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas czwartych technikum. Mury naszej szkoły opuścili uczniowie klas: 4TE, 4TH, 4TI, 4TEL, 4TM i 4TS. Uroczystość odbyła się w Auli Szkolnej „Sienkiewiczówka”. Absolwenci otrzymali świadectwa z rąk Pana Dyrektora - Tadeusza Federczyka i wychowawców. Nie zabrakło nagród za świadectwa z wyróżnieniem, 100% frekwencję, działalność na rzecz szkoły, osiągnięcia sportowe i konkursy.
Nie zabrakło podziękowań i słów pożegnań. Na zakończenie wystąpili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i tegorocznych absolwentów. Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem absolwentów z wychowawcami i Dyrekcją przed budynkiem szkoły.

Drodzy Absolwenci! Drodzy Maturzyści!
Mamy nadzieję, że w Waszej pamięci pozostaną piękne wspomnienia ze wspólnie spędzonych chwil. Wierzymy, że oprócz dat, wzorów czy reguł , zapamiętacie także życiowe rady, dzięki którym podejmiecie słuszne decyzje, dokonacie mądrych wyborów i znajdziecie własną drogę.

Dbajcie o honor i godnie reprezentujcie imię Szkoły poza jej murami- rzetelną nauką i pracą, wypełniajcie pokładane w Was nadzieje rodziców i nauczycieli. Życzymy Wam samych wspaniałych chwil w dalszej edukacji, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Pamiętajcie "Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna".

Drodzy Maturzyści, „Bo zwyciężać mogą Ci, co wierzą, że mogą”
Na maturę – wszystkiego najlepszego, połamania pióra, optymizmu i dużo wiary we własne siły. Ogromu szczęścia i trafienia w wymarzone tematy i zadania.
Powodzenia i sukcesów w całym dorosłym życiu! Trzymamy za Was kciuki.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi oraz koleżanki i koledzy z młodszych klas.

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Danuta Markowska-Mościcka]