15 marca br. uczniowie klas 3Th, 3Te, 3Tmc, 3 Tmp odwiedzili Akademię Bialską Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Podczas Dnia Otwartego uczniowie zapoznali się z szeroką ofertą kształcenia na studiach I i II stopnia ze szczególnym uwzględnieniem dziedzin nauk o zdrowiu z kierunkami: fizjoterapia, pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, turystyka i rekreacja, zdrowie publiczne oraz nauk ekonomicznych i społecznych. Dużym zainteresowaniem młodzieży cieszyły się kierunki inżynierskie: architektura krajobrazu, budownictwo, informatyka, mechanika i budowa maszyn.
Uczniowie mogli dokonać analizy składu ciała i wejść w rolę ratownika medycznego w Centrum Symulacji Medycznej. Wzięli udział w pokazach nowych technologii, strzelania, warsztatach z pielęgniarstwa, w grach zespołowych, konkursach i quizach z nagrodami.

Opiekę nad klasami sprawowały: p. Bożena Gryglicka, p. Agnieszka Mikusek, p. Renata Łozowska-Kopeć, p. Hanna Michalak.

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Renata Łozowska-Kopeć]