9 marca br. uczniowie klas: 2 Tel, 1 Th, 1 Te, 4 TI, 2 Wem, 2 Ts pod opieką p. Renaty Kożuch-Sierociuk, p. Moniki Zabłockiej, p. Wioletty Ponikowskiej i p. Piotra Izdebskiego wzięli udział w wycieczce do Warszawy.

W Teatrze Capitol uczniowie obejrzeli roztańczony i pełen emocji musical „Friends”, uczestniczyli w spotkaniu i „sesji zdjęciowej” z aktorami oraz wykładzie na temat przemocy, hejtu i tolerancji w szkole. Przesłaniem tego artystycznego projektu były słowa wypowiedziane przez bohaterów spektaklu: „Szkoła to poligon różnorodności”. Oznacza to, że każdy człowiek jest inny. Dlatego nie musimy się nawzajem lubić, ale powinniśmy się szanować.

Kolejnym punktem wyjazdu był pobyt w obiekcie „Stacja Grawitacja”. Młodzież skorzystała z wielu atrakcji sportowych: m.in. parku trampolin, ścianki wspinaczkowej i parku linowego.

W programie tej niezwykle udanej wycieczki znalazł się również czas na wspólny posiłek, rozmowy i śpiewanie.

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Renata Kożuch-Sierociuk]