15 grudnia 2022 uczniowie klasy 1TIB wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Najpierw udali się na najliczniej odwiedzaną na świecie wystawę naukową Body Worlds w Pałacu Kultury i Nauki. Jej twórcą jest profesor Gunther von Hagens. Ekspozycja opowiada o cudzie, złożoności i kruchości ludzkiego ciała. Inspiruje do życia z zachowaniem witalności i pełni sił.
Kolejnym punktem wycieczki był Hangar 646 - park trampolin. Uczniowie mogli skakać na 80 trampolinach różnego rodzaju i o różnym stopniu wybicia.
Następnie uczniowie zobaczyli Królewski Ogród Światła w Wilanowie. Na wystawę prowadzi 75 metrowy świetlisty tunel, w którym rozbrzmiewa muzyka klasyczna. W ogrodzie można zgubić się w Labiryncie mitologicznych postaci, pospacerować w Ogrodzie Różanym oraz miło spędzić czas w Muzycznym Ogrodzie Marzeń.

Opiekunowie: Anna Jasińska-Cichosz, Hanna Michalak, siostra Rafała

[Anna Jasińska-Cichosz, Hanna Michalak, siostra Rafała]