2 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bronisława Chącińskiego odbył się Test Wiedzy o Łukowie i Bronisławie Chącińskim. To cykliczne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa. Test liczył 50 pytań, z czego 25 dotyczyło historii Łukowa i współczesnego życie w mieście, a pozostałe 25 życia i działalności Bronisława Chącińskiego, który jest patronem roku 2022 naszej małej ojczyzny. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Piotr Płudowski. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Szymon Kaczor kl.3Tip i Maciej Mościcki kl.3Tsp. Miło nam poinformować, że pierwsze miejsce w konkursie w kategorii szkoły średnie zajął uczeń naszej szkoły - Szymon Kaczor kl.3Tip. Zwycięzca otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową. Szymonowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

[Danuta Markowska-Mościcka]