Za nami akcja, dzięki której napełniliśmy serce nakrętkami. Nasi uczniowie przygotowali również upominek dla małej Oli i życzenia świąteczne dla całej Rodziny pani Angeliki. Udało się zapełnić 10 worków, które zostały przekazane koordynatorce zbiórki w Łukowie, pani doktor Beacie Zdanowskiej. Naszą akcję wsparło Koło Gospodyń Wiejskich z Kamionki. Panie przekazały 5 worków nakrętek. Zbieraliśmy nakrętki po napojach, jogurtach, kosmetykach, chemii.

W podsumowaniu akcji wzięli udział uczniowie klasy czwartej technikum elektrycznego na podbudowie szkoły podstawowej, Sebastian Mróz-uczeń klasy czwartej technikum informatycznego na podbudowie gimnazjum i Bartosz Dąbrowski-uczeń klasy 1 branżowej elektromechanicznej. Przygotowaniem worków do transportu zajęli się: Michał Augustyniak, Kacper Kazimierski, Kamil Miechowiecki, Kacper Pytlik i Mateusz Skórka.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w akcję, szczególnie Paniom woźnym, które wspierały koordynację naszej zbiórki. Nasz drobny wkład to kolejny krok, aby mama mogła obudzić się i przytulić swoją córkę.

[Liliana Kołodyńska, Arleta Szcześniak]