Od poniedziałku, 10 maja 2021r., (inaugurując Ogólnopolski Tydzień Bibliotek), do 28 maja, biblioteka ogłasza projekt "Bibliorekord". Wygra uczeń, który przeczyta najwięcej książek.
Może to być powieść, podręczni lub jakaś książka popularnonaukowa. Jedynym ograniczeniem jest to, że musi być dostępna w naszej, szkolnej bibliotece.

Codziennie, w siedzibie Biblioteki, jak i na stronie Fb Biblioteki w Alejach będą pojawiały się tytuły książek polecane przez Waszych Profesorów.
Za przeczytanie tych książek „z polecenia” ,dodatkowo, każdemu czytelnikowi zostanie doliczony punkt.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do udziału w projekcie. Kto z Was zostanie rekordzistą?
Oprócz ciekawych książek do wypożyczenia, mamy do obejrzenia "Wystawę Białych Kruków". Najstarszych książek w Bibliotece w Alejach. Między innymi bardzo interesujące, zabytkowe, unikatowe książki z branży technicznej. Naprawdę warto je obejrzeć:)

Zapraszamy na stronę Fb Biblioteki w Alejach

[Małgorzata Małkińska]