ZS nr 1 im. Henryka Sienkiewicza. Biblioteka w Alejach zaprasza wszystkich uczniów Szkoły do udziału w konkursie pt. „Selfie z ukochaną... książką”. Konkurs będzie trwał od 21 do 30 kwietnia 2021 roku a został zorganizowany z okazji 23 kwietnia, kiedy to obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

Zdjęcia przysyłajcie na adres mailowy Biblioteki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy także na Wystawę „Białych Kruków” czyli książek najstarszych w naszej Bibliotece. Niektóre są wydane w poprzednim wieku. Wśród nich są także książki o tematyce technicznej.

Zapraszamy
Obejrzyjcie filmik informacyjny, dostępny na stronie oficjalnej Szkoły a także na fb Szkoły i Biblioteki w Alejach
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063645815121

 [Małgorzata Małkińska]