Już po raz dziesiąty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo – Planeta”. Tegoroczna edycja odbyła się 21 listopada 2018r.Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy z zakresu geografii Polski i świata wśród uczniów.
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo – Planeta” jest przeprowadzany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 6 uczniów naszej szkoły z klas: 3ts, 4th i 4ts.Ich zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z dwóch części: 30 pytań zamkniętych z zakresu znajomości geografii Polski i świata oraz zwięzłej części opisowej. Prace zostały wysłane do Organizatora zgodnie z regulaminem, a wyniki tegorocznej edycji poznaliśmy w lutym br.

Najwyższe wyniki uzyskali: I miejsce: Hubert Fornal kl.4ts II miejsce: Mateusz Pietrzak kl.3ts III miejsce: Rafał Pełch kl.4ts

Szkolny Organizator Konkursu Danuta Markowska – Mościcka

[Danuta Markowska–Mościcka]