WYNIKI II ETAPU REKRUTACJI W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA
Łukowscy uczniowie na greckim szlaku zawodowym o numerze 2022-1-PL01-KA122-VET-000079951
realizowanego na zasadach Programu Erasmus+ w ramach projektu
„Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską

Lista uczniów zakwalifikowanych do projektu w II etapie rekrutacji

1. Wiktoria Skrobas Technik handlowiec
2. Zuzanna Brońska Technik handlowiec

Lista rezerwowa uczniów na kierunku technik handlowiec

1. Kamil Michalak Technik handlowiec
2. Martyna Gil Technik handlowiec

Dodatkowo w wyniku braku złożonych formularzy zgłoszeniowych na kierunku technik mechanik, do projektu zakwalifikowali się dwaj uczniowie z najwyższą liczbą punktów z Listy rezerwowej.

Lista uczniów zakwalifikowanych do projektu z Listy rezerwowej po II etapie rekrutacji

1. Jakub Czupryna Technik mechatronik
2. Michał Bogusz Technik elektryk

Kandydaci, którzy nie zostali zakwalifikowani do projektu mogą złożyć odwołanie na piśmie wraz z uzasadnieniem do koordynatora projektu w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników rekrutacji. Odwołania zostaną rozpatrzone w przeciągu 2 dni.

[Marek Pietrzak]