Uczeń Mikołaj Lemiech z klasy 2Tp reprezentował naszą szkołę w eliminacjach VI Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki „Wesołe Nutki”. Uczestnikami przesłuchań, które odbyły się on-line, byli uczniowie szkół podstawowych i średnich z różnych części Polski. Jury z grona wszystkich uczestników wybrała finalistów, którzy swoje piosenki zaprezentowali w ścisłym finale, który odbył się w Łukowskim Ośrodku Kultury 11 maja 2024 r. Przewodniczącą jury w konkursie była pani Anna Szarmach – wokalistka, autorka tekstów, producentka, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureatem przesłuchań finałowych został Mikołaj, który w tym przeglądzie wystąpił po raz pierwszy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym uczniom, życząc sukcesów w kolejnych konkursach.

[Tomasz Piros]