XIII Szkolny Projekt Regionalny
,,Ziemia Łukowska - moje miejsce do życia, rozwijania pasji i działania”
już za nami!

27 lutego br. podsumowaliśmy XIII Szkolny Projekt Regionalny „Ziemia Łukowska - moje miejsce do życia, rozwijania pasji i działania”. W projekcie wzięło udział ponad 250 uczniów technikum i szkoły branżowej. Pan dyrektor Tadeusz Federczyk wręczył nagrodzonym i wyróżnionym uczniom pamiątkowe dyplomy oraz regionalne broszurki.

W ramach przedsięwzięcia uczniowie wzięli udział w następujących formach aktywności:
I. Konkurs Wiedzy o Ziemi Łukowskiej
I miejsce: Zuzanna Borkowska kl.3Te, Natalia Karczewska kl.3Te, Zuzanna Brońska kl.3Th, Antoni Bąk kl.3Tel.
II miejsce: Kacper Kuciński kl.2Km, Piotr Paniak kl.2Tp, Mikołaj Lemiech kl.2Tp, Wiktoria Skrobas kl.3Th, Bartłomiej Beczek kl.3Tel, Karol Gontarz kl.3Tel, Szymon Kaczor kl.4Tip, Michał Stolarczyk kl.4Tel.
III miejsce: Oliwia Kowalska kl.4Te, Jakub Olszewski kl.2Tp, Dawid Czajka kl.4Tip, Bartłomiej Walkiewicz kl.4Tip.

II. Konkurs Plastyczny „Pocztówka z Ziemi Łukowskiej”
Zadaniem uczestnika konkursu było przygotowanie wersji papierowej pocztówki w formacie A4, A5 z krajobrazem Ziemi Łukowskiej, miejscami pamięci, pomnikami, zabytkami, budowlami architektonicznymi.
Wyniki konkursu:
I miejsce ex aequo: Patryk Śledź kl.2Tp, Sebastian Piskorz kl.3Tel, Karol Jędorowski kl.1Tm.
II miejsce ex aequo: Patrycja Król kl.1Th, Zofia Trzpiel kl.3Te, Bartłomiej Kopański kl.3Tel, Grzegorz Szymanek kl.4Tel.
III miejsce ex aequo: Brayan Sawicki kl.2Tp, Hubert Rusek kl.2Tp, Bartosz Bajura kl.2Tia.

WYRÓŻNIENIA: Maja Sprycha kl.1Te, Kinga Raczyńska kl.4Th, Adrian Rola kl.3Km, Filip Ziętara kl.2Tia, Aleksandra Szymanek kl.1Te, Adrian Kamecki kl.2Tp.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!
Organizatorzy: p. Danuta Markowska-Mościcka, p. Beata Kuczyńska, p. Renata Kożuch-Sierociuk.

[Beata Kuczyńska, Danuta Markowska-Mościcka]