14 lutego br. obchodziliśmy walentynki. To miły dzień dla każdego z nas. To dzień nie tylko miłości, ale również dzień serdecznych pozdrowień, wyrażania przyjaźni i sympatii. Jak świętowaliśmy? Był to dzień bez jedynki, pytania i niezapowiedzianych kartkówek dla uczniów ubranych na czerwono. Działała poczta walentynkowa, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Nie zabrakło dekoracji okolicznościowej i balonów w kształcie serc. Na długiej przerwie, na korytarzu drugiego piętra, uczennice kl.3Te – Wiktoria i Ala, przeprowadziły wróżby walentynkowe. Można było również skosztować słodkości – pierniczków z niespodzianką. Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem zaprosiła wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursach walentynkowych - wiedzowym i fotograficznych - „Najładniejsze serce walentynkowe”, „Serce przyjaźni”, w którym, należało napisać coś miłego w formie dedykacji. Wiedzowy konkurs walentynkowy cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Nagrodzeni w nim słodkościami zostali: Filip Płudowski, Bartek Radomyski i Sebastian Turek z kl.1Tps. W konkursach fotograficznych laureatami zostali Karol Gajo i Mateusz Dębowski. Dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły za ufundowanie słodkich nagród dla zwycięzców w konkursach walentynkowych.

[Danuta Markowska-Mościcka]