Uczniowie klasy 2 Tia i 4 Tmc/4Tmp mieli okazję zagrać w grę edukacyjną „Cenzura”, której bezpłatny egzemplarz otrzymaliśmy w ramach projektu BohaterON. „Cenzura’’ to bitwa na słowa dwóch drużyn, które mają w tej batalii wykorzystać tematykę II wojny światowej.

Dzięki tej zabawie edukacyjnej można wykazać się wyobraźnią, refleksem i znajomością zagadnień historycznych. Drużyna miała na przykład zadanie - odgadnąć hasło „poczta polowa” bez możliwości użycia słów: listonosz, list, konspiracja, harcerze. Jesienią ubiegłego roku Ci sami uczniowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „ BohaterON w Twojej szkole. Włącz historię”. Gra jest podziękowaniem za udział w projekcie i zachętą do zgłębiania wiedzy o historii Polski XX w.

#BohaterON
#BohaterONwTwojejSzkole