Drodzy Uczniowie,
Serdecznie zapraszamy wszystkie klasy wraz z wychowawcami do uczestnictwa w konkursie „Koncert Kolęd i Pastorałek”, który odbędzie się w naszej szkole 19 grudnia br.

W konkursie uczestniczą osoby z naszej szkoły, należy zaśpiewać minimum 3 zwrotki, dopuszczalny jest podkład muzyczny na nośniku cyfrowym. Osoba z innej klasy nie może śpiewać na rzecz drugiej, kolędy nie mogą się powtarzać, dlatego prosimy klasy o jak najszybsze wybranie i zapisanie się na liście wykonywanej kolędy lub pastorałki (lista będzie wywieszona na tablicy w pokoju nauczycielskim).

Jury oceniać będzie dobór repertuaru, stopień trudności utworu, ogólny poziom artystyczny np. ubiór, grę na instrumencie oraz udział wychowawcy w występie.

Nagrody: za zajęcie I miejsca klasa otrzyma voucher do pizzerii, II i III miejsca klasy otrzymają upominki przygotowane przez organizatorów.

Organizatorzy: Wioletta Ponikowska, ks. Wojciech Stefaniuk, s. Julitta Prokopiuk

[Wioletta Ponikowska]