24.05.2023 odbyły się Mistrzostwa szkoły w szachach. W zawodach uczestniczyło czternastu uczniów (Beczek Bartłomiej 2Tel, Borkowski Bartosz 3Tip, Bukowski Adam 3Tel, Chudek Adrian 1Tel, Dzido Oliwier 3Tip, Dziudzik Aleksander 4Tip, Jaśkiewicz Hubert 1Tib, Kaczor Szymon 3Tip, Kopeć Bartosz 3Tmc, Pietrzak Jakub 1Tel, Szczęśniak Mateusz 3Tel, Szczygielski Mateusz 3Tel, Wietrak Szymon 2Tel, Włodarczyk Michał 1Tib). Każdy zawodnik rozegrał sześć partii.

Mistrzem szkoły został Mateusz Szczęśniak z klasy 3Tel, zdobywając 6 punktów. Drugie miejsce zajął Mateusz Szczygielski z klasy 3Tel (5 punktów), a trzecie Oliwier Dzido z klasy 3Tip i Szymon Wietrak z klasy 2Tel (4 punkty).

Dziękuję wszystkim uczestnikom zawodów, gratuluję zwycięzcom oraz życzę dalszych sukcesów.

[Grzegorz Paskudzki]