We wtorek, 18.04.2023 r., uczniowie klasy 1Wa i 1Wb wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Siedlec. Celem wyjazdu była integracja zespołu klasowego, propagowanie różnych form rekreacji i aktywnego spędzania czasu oraz kształtowanie umiejętności właściwego zachowania się w miejscach publicznych.
Wycieczka rozpoczęła się od wizyty w parku trampolin Jumpout. Przed wejściem na trampoliny uczniowie pod kierunkiem profesjonalnych trenerów wykonali rozgrzewkę, a następnie pod okiem instruktorów i opiekunów korzystali z licznych atrakcji obiektu.
Kolejnym punktem programu była wizyta w kinie Helios, w którym młodzież obejrzała film „Shazam! Gniew bogów”. Miłym zakończeniem wycieczki był wspólnym posiłek w restauracji.

Opiekunami uczniów były panie: Monika Żebrowska, Agnieszka Łazuga, Patrycja Ignaciuk.

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Monika Żebrowska]