Drogi Uczniu, Droga Uczennico!

Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym polegającym na uchwyceniu pierwszych oznak wiosny, budzącej się przyrody – pąków na drzewach, kwitnących krzewów, widoku ptaków – skowronków, bocianów, żurawi. Tytuł konkursu nawiązuje do piosenki Grechuty ,,Wiosna, ach to Ty”. Wiosną otaczający nas świat budzi się do życia. Obudźmy się i my! Sięgnijmy po aparat fotograficzny swojego telefonu i udajmy się na spotkanie z wiosną.

Prace wysyłamy do 25 kwietnia, do organizatorów, na pocztę elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem ,,Konkurs Wiosna”. Wysyłamy zdjęcia wyłącznie dobrej jakości (1 - 2 zdjęcia z miejscem wykonania zdjęcia i danymi ucznia). Pamiętajmy o zasadach wykonania dobrego zdjęcia takich jak: dobre światło, przejrzyste i czyste tło, główny element, perspektywa, kompozycja.

Organizatorzy: p. Beata Kuczyńska i p. Liliana Kołodyńska.

[Beata Kuczyńska]