Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym i Literackim „Mój Anioł” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i Starosty Krasnostawskiego. Edycja pod hasłem: Dzień z życia Anioła.

Celem konkursu było zwrócenie uwagi uczniów na właściwe postawy społeczne i obywatelskie każdego człowieka, kształtowanie właściwych postaw szlachetności, zaangażowania społecznego i dbałości o zdrowie, poczucie odpowiedzialności za siebie i innych, a także ukazania wysoce moralnych postaw godnych naśladowania.

Tematyka prac związana była z aniołami, z ich działalnością w życiu człowieka – anioł stróż- oraz z różnymi zadaniami jakie mają do spełnienia.

Serdecznie gratulujemy Grzegorzowi Celińskiemu uczniowi kl. 4TE, którego praca została zakwalifikowana do udziału w wystawie.

[Wioletta Ponikowska]