28 listopada 2022r. w naszej szkole została przeprowadzona XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „Geo – Planeta”. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy z zakresu geografii Polski i świata wśród uczniów. Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo – Planeta” jest przeprowadzany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 7 uczniów z klas: 3Tip, 3Tsp i 4Tea. Ich zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z dwóch części: pytań z zakresu znajomości geografii Polski i świata oraz zwięzłej części opisowej. Prace zostały wysłane do Organizatora zgodnie z regulaminem, a wyniki tegorocznej edycji poznamy w marcu przyszłego roku.

[Szkolny Organizator Konkursu Danuta Markowska-Mościcka]