7 listopada 2022 r. uczniowie klas: 1Tmc, 1Tm, 1Em, 2Tm, 2Tmc, 4Tsp, 4Tmp, 4Tm, 4Tel, uczestniczyli w targach Warsaw Industry Week, podczas których prezentują się wszystkie gałęzie branży przemysłowej: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, drewna, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych oraz oprogramowanie, metrologia przemysłowa, cięcie i szlifowanie, badania i rozwój, BHP oraz wiele innych. Wydarzeniu towarzyszyło szereg konferencji i spotkań branżowych. Podczas targów została zaprezentowana oferta producentów i dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metalu, maszyn do obróbki drewna, obrabiarek skrawających, obrabiarek CNC, obrabiarek do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, a także narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu. Uczestnicy poznali zagadnienia dotyczące nowoczesnych technologii obróbki, poprawy wydajności i efektywności oraz optymalizacji łańcucha produkcyjnego, zaczynając od obrabiarek poprzez dostawców precyzyjnych narzędzi.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali nauczyciele: Aleksandra Szczygieł, Sławomir Makarczuk, Grzegorz Paśnikowski, Ryszard Michałowski, Tadeusz Niedziółka, Zbigniew Kur, Cezary Mazurek, Patrycja Ignaciuk.

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Patrycja Ignaciuk]