Z okazji Święta Niepodległości uczniowie technikum i szkoły branżowej I stopnia wzięli udział w II Szkolnym Konkursie Fotograficznym ,,Niepodległa w obiektywie”.

Konkurs polegał na zrobieniu w dniu 11 listopada zdjęcia z flagą biało - czerwoną znajdującą się na budynku własnego domu, balkonu, budynkach państwowych, miejscach związanych z uroczystościami państwowymi, a także na pomnikach i nagrobkach. Celem akcji było świadome uczczenie 104. rocznicy odzyskania niepodległości, kształtowanie tożsamości i pamięci narodowej oraz wzbudzanie szacunku do flagi państwowej.

Wyniki konkursu:
   I miejsce: Kamil Domański kl. 2Ts,
 II miejsce ex aequo: Weronika Pałczak kl. 3Te, Patryk Zalewski kl. 3Tmc, Kacper Krasucki kl. 4Tsp
III miejsce ex aequo: Zofia Trzpiel kl. 2Te, Wiktoria Cegiełka kl. 2Te

Wyróżnienia: Błażej Jabłoński z kl. 2Tp, Wiktoria Skrobas z kl. 2Th, Kacper Skrobas z kl. 1Tia.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.
Organizatorzy: p. Beata Kuczyńska i p. Szymon Żołopa.

[Beata Kuczyńska]