Codzienny rytm dnia to nie tylko nauka, ale i odpoczynek, rozwijanie zainteresowań. Czas spędzony aktywnie nie jest czasem straconym. Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie fotograficznym pokazali swoje pasje, sposoby na spędzanie czasu wolnego. Jazda na motorze, rolkach, fotografowanie przyrody, relaks z książką, zabawa ze zwierzętami, rozwijanie pasji sportowych i artystycznych, czas spędzony z najbliższymi. Pokazaliście na fotografiach, co sprawia Wam radość, może też zainspirowaliście swoich kolegów.
W konkursie wzięli udział uczniowie z klas branżowych i technikum.
Laureaci konkursu:
I miejsce Oliwia Zgorzałek3wp Wiktoria Bilska 3W Michał Stanisławski 1ts
II miejsce Oliwia Markiewicz 1te Alicja Steć 3TH
III miejsce Wiktoria Krasuska 2wb Brajan Szyndler 2wa Patryk Zalewski 2tmc

Wyróżnienia: Piotr Siedlanowski 1wb, Maria Hass Guzin 2wa,Patrycja Domańska 1th, Emilia Rudnicka 1th, Julia Linkiewicz 1 th

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za Wasze zaangażowanie.
Sponsorem nagród był Sklepik Szkolny.
David Cuschieri powiedział mądre słowa:
„Kochaj to, co robisz i rób to, co kochasz. Pasja jest kluczem otwierającym drzwi do radości i dostatku”.

Tego Wam życzymy - Organizatorzy Anna Jasińska-Cichosz, Liliana Kołodyńska, Beata Kuczyńska, Bogumiła Szaszko-Borkowska.

[Liliana Kołodyńska, Bogumiła Szaszko-Borkowska]