W dniach 24.01-06.02 2022 r. odbędzie się rekrutacja do wyjazdu uczniów w ramach projektu „Praktyki zawodowe dla uczniów ZS nr 1 im. H. Sienkiewicza w Łukowie”, realizowanego przez Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie realizowanego ze środków Unii Europejskiej.
W ramach projektu uczniowie wezmą udział w czterotygodniowych stażach zagranicznych w Czechach w marcu 2022. Udział w projekcie jest bezpłatny. Każdemu z uczestników zostanie zapewnione zakwaterowanie w Ostrawie wraz z wyżywieniem, podróż, ubezpieczenie, kieszonkowe, wycieczki, dojazd na miejsce stażu oraz przejazdy lokalne. Zostaną one pokryte z budżetu projektu.

Obecna rekrutacja jest skierowany do uczniów i uczennic klas III po ośmioletniej szkole podstawowej kształcących się na kierunkach:

• 4 osób, kształcących się na kierunku: technik elektryk,
  • 8 osób, kształcących się na kierunku: technik pojazdów samochodowych
  • 4 osób, kształcących się na kierunku: technik mechanik
  • 4 osób, kształcących się na kierunku technik handlowiec.

Więcej informacji i załączniki do pobrania na stronie BIP-ZS1/Ogłoszenia/Aktualności

[Marek Pietrzak - koordynator projektu]