W dniu 15 grudnia uczniowie: Anita Kucharska3Tep, Natalia Matyka 3Tep, Julia Kłoda 3Tep, Dominika Jodełka 4TH, Wiktoria Mańko 2Th, Michał Mościcki 1Ts, Hubert Krasuski 1 Em, Dawid Izdebski 1Em, Marcin Sulej 1Tp i Krzysztof Araźny 1 Tmc wzięli udział w nagraniu przedstawienia pt. „Przymusowe jasełka”.

Historia uczniów, którzy ze względu na swoje spóźnianie się do szkoły i uwagi zostali wyznaczeni przez dyrektora do przygotowania jasełek. Przedstawienie wskazuje na problemy z którymi mierzy się młody człowiek, oraz jak szczerość wobec innych prowadzi do pojednania i zgody. Temat jak najbardziej aktualny z motywem pojednania do którego zachęca nas czas Bożego Narodzenia.

Młodzież przygotowały s.Rafała Kamecka i Wioletta Ponikowska, dekoracja Wioletta Ponikowska i Iwona Sobczak. Dziękujemy p. Monice Zabłockiej za zdjęcia i montaż nagrania.

[s. Rafała Kamecka]