Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy 3 Wp oraz 1 Tel pod kierunkiem nauczycielek języka polskiego, p. Agnieszki Łazugi i p. Renaty Kożuch – Sierociuk, postanowili wysłać życzenia świąteczne i noworoczne do szkół w Polsce noszących imię Henryka Sienkiewicza. Na pięknych, ręcznie wykonanych przez uczniów naszej szkoły kartach świątecznych młodzież napisała życzenia i opatrzyła je cytatem z dzieł patrona szkoły. Kartka z życzeniami bożonarodzeniowymi i noworocznymi została również wysłana do Ojca Świętego do Watykanu. Pod życzeniami podpisali się przedstawiciele społeczności szkolnej: uczniowie, pracownicy administracji i obsługi, nauczyciele oraz dyrekcja. Teraz z niecierpliwością czekamy na odpowiedź z Watykanu.

[Agnieszka Łazuga]