Drogi Uczniu,
Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w XI Szkolnym Projekcie Regionalnym ,,Ziemia Łukowska – tu mieszkam, uczę się, działam”.

Proponujemy realizację projektu poprzez wzięcie udziału w następujących formach aktywności:

1. XII Szkolny Konkurs Wiedzy o Ziemi Łukowskiej – test wiedzy ( odbędzie się 18 listopada 2021 r.)
    Zasady konkursu zostaną do Was przesłane poprzez dziennik elektroniczny;
  2. Konkurs Fotograficzny ,,Śladami patrona szkoły Henryka Sienkiewicza po Ziemi Łukowskiej’’.
    Zadaniem uczestnika konkursu jest sfotografowanie miejsc związanych z Henrykiem Sienkiewiczem, a także miejsc nazwanych jego imieniem np. osiedle, ulica itp. Termin nadsyłania zdjęć do 30 listopada 2021 r.
  3. Konkurs plastyczny na Kalendarz z Ziemi Łukowskiej na rok 2022
    (kalendarz ścienny, kalendarz na biurko ) z wykorzystaniem zdjęć z krajobrazem, zabytkami, budowlami architektonicznymi, obiektami sakralnymi i nekropoliami z Ziemi Łukowskiej.

Podpisane prace ( imię i nazwisko ucznia, klasa oraz nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego praca jest wykonana ) należy dostarczyć do organizatorów projektu.
Organizatorzy: p. Beata Kuczyńska, p. Danuta Markowska- Mościcka i p. Renata Kożuch-Sierociuk.

[Beata Kuczyńska]