W związku z 97. rocznicą urodzin poety Zbigniewa Herberta, obchodzoną 29 października, zorganizowano konkurs online „Zawody Zbigniewa Herberta”.
Jego celem było zapoznanie z biografią pisarza, zwrócenie uwagi na konieczność podejmowania przez niego różnorodnych – często zaskakujących - zajęć zarobkowych oraz wartość pracy w trudnych czasach (zwłaszcza wojennych), jak również wzbudzenie postawy poszanowania każdego rodzaju pracy. Dzięki udziałowi w konkursie uczniowie mieli możliwość udoskonalenia umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Konkurs składał się z dwóch etapów. Najpierw uczniowie zapoznali się ze skróconą biografią poety. Następnie rozwiązali quiz wiedzy przygotowany przez nauczyciela na platformie Quizziz. W konkursie wzięli udział uczniowie z klasy 3 TI, 3 TS, 3 Kmp, 2 TE, 1 Tel, 1 Wb.

Zwycięzcy:

I miejsce – Rafał Kuś – kl. 3 TI