Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej wyczekiwanych chwil przez każdego ucznia. I oto dobiegł końca rok szkolny 2020/2021; rok mniej lub bardziej wytężonej pracy. Rok trudny ze względu na panującą pandemię i wprowadzone z tego powodu ograniczenia, w tym naukę zdalną. Mimo tych przeciwności daliśmy radę. Nadeszły długo wyczekiwane wakacje – czas zasłużonego odpoczynku dla całej społeczności szkolnej. Ze względu na wspomnianą już pandemię nie było oficjalnego spotkania całej społeczności szkolnej.
W piątek, 25 czerwca br. o godzinie 9.00 uczniowie poszczególnych klas spotkali się ze swoimi wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa oraz nagrody książkowe i dyplomy za najlepsze wyniki w nauce, 100% frekwencję, wzorowe zachowanie, aktywny udział w życiu szkoły, udział w konkursach i zawodach sportowych.
Nasi najlepsi z najlepszych w tym roku szkolnym: Bartosz Trąbiński kl.2EM, Szymon Kaczor kl.1Tip, Patryk Skowerski kl.2EM, Bartłomiej Zaczek kl.1Tip, Martyna Ziarek kl.2Tha, Patryk Zalewski kl.1 Tmc, Konrad Sadło kl.2KM, Weronika Abramek kl.2TH, Mateusz Kowalik kl.1Tip, Wiktoria Mańko kl.1TH.
Niech wysiłek i wytrwałość w zdobywaniu i pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą kolejne sukcesy. Gratulacje!

[Danuta Markowska-Mościcka]