W ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia, 8 kwietnia 2021 w Zespole Szkół nr 3 w Łukowie zorganizowano online pierwszy międzyszkolny konkurs języka angielskiego ‘Health Matters’.
Tematyka konkursu związana była z obecną sytuacją walki z pandemią COVID-19 na świecie. Tegoroczna edycja sprawdzała m.in. rozumienie pojęć związanych z bezpiecznym zachowaniem w czasach pandemii, szczepieniem i objawami zakażeń wirusowych.

Oprócz szkoły gospodarzy w konkursie udział wzięły: Zespół Szkół nr 1 w Łukowie, Zespół Szkół nr 2 w Łukowie oraz I Liceum Ogólnokształcące w Łukowie. Uczestnicy mieli za zadanie przeczytać artykuł oraz wykonać zadania dotyczące tekstu.

Naszą szkołę w konkursie reprezentował zdobywca 3 miejsca – Szymon Kaczor, uczeń klasy 1 technikum informatycznego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

[Katarzyna Czub]