8 marca został rozstrzygnięty konkurs „Wybitne kobiety świata”. Bohaterkami quizu były kobiety wybitne, silne i zdeterminowane w tym, co robiły przez całe swoje życie. Zdobywały szczyty, przecierały szlaki dla kolejnych pokoleń, swoją wiedzą, talentem oraz przełomowymi dokonaniami, już na zawsze zapisały się na kartach historii, bez nich dzisiejszy świat wyglądałby zupełnie inaczej.

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas pierwszych i drugich technikum oraz szkoły branżowej.

1 miejsce - Jakub Czupryna klasa 1 Technikum Mechatroniczne, Oliwia Kowalska klasa 1 Technikum Ekonomiczne,
2 miejsce - Hubert Okliński 1 Technikum Mechatroniczne, Filip Dudziński klasa 2 Technikum Pojazdów Samochodowych
3 miejsce - Kacper Jedlak klasa 1 Technikum Mechatroniczne, Kamil Michalak klasa 1 Technikum Handlowe

Opiekunowie konkursu: Hanna Michalak, Aneta Domańska-Szklarz, Renata Łozowska-Kopeć