Drodzy Uczniowie,

wróciliście dzisiaj do nauki po prawie miesięcznej przerwie. Witam Was serdecznie.

Zajęcia praktyczne w naszej szkole prowadzone są stacjonarnie (jeden dzień w tygodniu dla jednej klasy), ogólnokształcące i teoretyczne zawodowe odbywają się zdalnie. O szczegółowych zasadach pracy zostaliście poinformowani w ubiegłym tygodniu poprzez pocztę w dzienniku elektronicznym.

W budynku szkolnym czeka na Was szkolna biblioteka – otwarta codziennie od godz. 10.00 do godz. 13.00 oraz pedagodzy i psycholog pełniący dyżury zgodnie z podanym niżej harmonogramem.

Przypominam, że koniec I półrocza to 05.02.2021r.

Pozdrawiam Was i życzę wszystkiego dobrego w całym 2021 roku.

Tadeusz Federczyk
dyr. ZS nr 1 im. H. Sienkiewicza w Łukowie

PEDAGODZY I PSYCHOLOG  dyżur w szkole

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek