Drogi Uczniu,
Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w Jubileuszowym X Szkolnym Projekcie Regionalnym ,,Ziemia Łukowska memu sercu bliska”.

Z uwagi na ograniczenia wynikające z nauki zdalnej proponujemy realizację projektu poprzez wzięcie udziału w następujących formach aktywności:

1. XI Szkolny Konkurs Wiedzy o Ziemi Łukowskiej – test wiedzy ( odbędzie się 11 grudnia 2020 r. od godziny 11.10 do 11.30). Zasady konkursu zostaną do Was przesłane poprzez dziennik elektroniczny;
  2. Konkurs Fotograficzny – miejsca ciekawe, sentymentalne Ziemi Łukowskiej np. zabytki, kościoły, pomniki, zapomniane czy nieznane nam przydrożne kapliczki i przydrożne krzyże, itp. Termin nadsyłania zdjęć 15 grudzień 2020 r. Zdjęcia wysyłamy na emaila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do wtorku 15 grudnia.

Ocalmy od zapomnienia i opublikujmy Wasze zdjęcia na stronie szkoły i szkolnym Facebooku.

Organizatorzy: p. Beata Kuczyńska, p. Danuta Markowska- Mościcka i p. Renata Kożuch – Sierociuk

[Beata Kuczyńska]