Podsumowanie Szkolnego Projektu Edukacyjno – Regionalnego
,,Ziemia Łukowska – wyobraź sobie …jestem stąd”
    16 grudnia 2019r. w Auli „Sienkiewiczówka” odbyło się uroczyste podsumowanie X Edycji Szkolnego Projektu Edukacyjno-Regionalnego ,,Ziemia Łukowska – wyobraź sobie …jestem stąd”, realizowanego w październiku i listopadzie w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. W konkursach przeprowadzonych w ramach projektu wzięło udział 55 uczniów naszej szkoły. Na podsumowanie przedsięwzięcia przybył p. Mariusz Chudek – Kierownik Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im.H.Sienkiewicza w Łukowie, mieszczącej się na Osiedlu Chącińskiego. Pan Chudek opowiedział uczniom o historii i zbiorach biblioteki, imprezach kulturalnych i konkursach przez nią organizowanych. Celem pogłębienia wiedzy uczniów, jak nasze miasto zmieniało się na przestrzeni lat i uatrakcyjnienia spotkania, zostały zaprezentowane dwa krótkie filmy o Łukowie: Łuków 1961 i 1970, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na zakończenie spotkania Dyrektor Szkoły p. Tadeusz Federczyk i p.Mariusz Chudek wręczyli dyplomy i nagrody książkowe uczniom, którzy zostali nagrodzeni w konkursach, przeprowadzonych w ramach projektu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w projekcie, a zwycięzcom gratulujemy.
Organizatorzy: p. Renata Kożuch-Sierociuk, p.Beata Kuczyńska, p.D. Markowska-Mościcka.

Lista nagrodzonych
XI Szkolny Konkurs Wiedzy o Ziemi Łukowskiej 2019
  I miejsce: Mateusz Rybka kl.4tel
 II miejsce: Jakub Chutny kl.4tm