AKCJA - WYLOSUJ ANIOŁA -
Kartki świąteczne dla dzieci z oddziału onkologicznego

13 grudnia 2019 r. wzięliśmy udział w akcji ,, Wylosuj Anioła”, polegającej na przygotowaniu samodzielnie ozdobnych kartek świątecznych dla dzieci leczonych na oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. W akcji wzięli udział uczniowie z klasy 3 TH, 3 W, 1 TM, 1 TS, 2 TE.
Celem akcji jest wsparcie chorego dziecka i wywołanie uśmiechu na jego twarzy. Ręcznie wykonane kartki od naszej młodzieży dostarczone zostaną do Fundacji ,,Gdy liczy się czas”, za której pośrednictwem otrzymają je mali pacjenci – podopieczni fundacji. Nazwa akcji ,,Wylosuj Anioła” wzięła się stąd, że chore dzieci losują kartki, które dotrą na ręce fundacji.
Dziękujemy naszej młodzieży za wykonanie świątecznych kartek.
Organizatorki akcji: p. Beata Kuczyńska i p. Renata Kożuch- Sierociuk.

[Beata Kuczyńska]