Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do aktywnego uczestniczenia w 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości poprzez udział w konkursach historycznych upamiętniających ważne dla nas Polaków wydarzenia.

Proponujemy następujące kategorie:

1. Konkurs Wiedzy ,,Polacy w walce o Niepodległą w latach 1914 -1922’’, termin konkursu 5 październik 2018r.
  2. Konkurs plastyczny ,,Plakat lub pocztówka promująca 100 lecie niepodległości”, termin składania prac do 8 października 2018r.
    Plakat należy wykonać w formacie A1, pocztówkę w formacie A5 techniką dowolną np. rysunek, grafika. Na odwrocie proszę zamieścić imię i nazwisko autora pracy, klasę.

Prace oddajemy do 8 października 2018 r. do nauczyciela p. Beaty Kuczyńskiej.
Prace zostaną wyeksponowane na zorganizowanej przez organizatora wystawie pokonkursowej w auli im. Henryka Sienkiewicza.

Organizator konkursu – p. Beata Kuczyńska.

[Beata Kuczyńska]