Spotkanie z Senatorem RP Stanisławem Gogaczem.
Podsumowanie konkursów z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości.

    16 listopada 2018 roku naszą szkołę odwiedził Senator RP Pan Stanisław Gogacz z asystentem społecznym Panem Edwardem Leśniakiem. Pan Senator przybył na zaproszenie nauczycielki historii Beaty Kuczyńskiej. Spotkanie było podsumowaniem konkursów z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę zorganizowanych pod patronatem Senatora. Był to konkurs wiedzy ,,Polacy w walce o Niepodległą w latach 1914 - 1922” oraz konkurs plastyczny ,,Pocztówka – plakat promująca 100 lecie odzyskania niepodległości”. W konkursach wzięło udział łącznie 85 uczniów. Pan Senator pogratulował uczestnikom konkursów i podziękował za to, że włączyli się w ogólnopolskie obchody Święta Niepodległości oraz wręczył laureatom pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcy uczniowie i inni uczestnicy konkursu według kolejności zdobytych punktów w nagrodę zostali zaproszeni przez Pana Senatora na wycieczkę do Senatu Rzeczypospolitej w Warszawie. Wycieczka odbędzie 27 listopada 2018 r.

Organizator - Beata Kuczyńska

Zapraszamy do galerii zdjęć...

[Beata Kuczyńska]